הכשרה ונסיון

לאחר שסיימתי את התואר הראשון בפסיכולוגיה וחינוך באוניברסיטה העברית בירושלים פניתי ללימודי תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית עם דגש על טיפול משפחתי באוניברסיטת איווה, בארצות הברית. בנוסף לתואר השני סיימתי תכנית בת שנתיים של לימודי גשטלט באוניברסיטת תל-אביב וכן למדתי במשך שנתיים לימודי טיפול משפחתי במכון אקרמן בניו-יורק. כמו כן השתתפתי בלימודי פסיכודרמה במכון ללימודי פסיכודרמה וטיפול ביצירה בניו-יורק.  לאחר מכן סיימתי את התכנית התלת שנתית ללימודי פסיכותרפיה בגישה דינאמית במכון מגיד.
בנוסף להכשרתי האקדמית, עבדתי במשך מספר שנים במרפאה קהילתית לבריאות הנפש בברוקלין, ניו-יורק. שם טיפלתי בילדים, נוער, מבוגרים ומשפחות שסבלו ממגוון רחב של בעיות החל מטיפול תומך וכלה בהתמודדות עם מחלת נפש אקוטית.
במסגרת עבודתי בקהילה למדתי על חשיבותו של שיתוף פעולה בין הגורמים השונים בחייו של המטופל בכדי לקדם ראיה ועבודה הוליסטית ולעודד צמיחה ושינוי בתחומים השונים בחייו. הדבר חשוב בייחוד כשמדובר בילדים, איתם גישה זו מביאה לשינוי רוחבי ומקיף. על כן, בעת הצורך ובהסכמת המשפחה, אני משתפת פעולה עם מורים, יועצים ואנשי מקצוע שונים על מנת לספק טיפול מעמיק והוליסטי למטופלים שלי. אני מתמחה בעבודה עם משפחות המתמודדות עם מצבים מורכבים.